Önemli Duyuru

İZMİR SU KONGRESİ, TRAVEL TURKEY İZMİR, İZMİR GASTRONOMİ TURİZMİ KONGRESİ, IF WEDDING FASHION İZMİR, İZMİR AGRO EXPO, İZMİR FIT OTOMASYON FUARI, İZMİR MODEKO, MARBLE DOĞALTAŞ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI, PLASTPAK İZMİR FUARI, BUSWORLD TÜRKİYE İZMİR FUARI, İZMİR OLIVTECH FUARI, EKOLOJİ FUARI İZMİR, İZMİR BETON FUARI, SHOEXPO

İZMİR VİDEO WALL KİRALAMA

Türkiyeniin bir çok ilinde fuar alanlarına destek verdiğimiz videowall kiralama işin projesine göre ölçülerde sınırsız videowall kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Çoğunlukla fuar alanları, kongre fuarları,  gibi alanlara kurduğumuz videowall sistemleri, bunun yanı sıra görsel medya..Devamı için TIKLAYINIZ..

 

 

İZMİR VİDEOWALL SATIN ALMA

Sizlerde Otelinize, Ofisinize, Büronuza, Mağazanıza, mecranızı tanıtmak için videowall satın ala bilirsiniz.

Pan Technical Systems olarak Videowall teknolojisini projelerindi görsel medya aracılığıyla tanıtmak isteyen, sunum yapmak isteyen müşterilerimizin hizmetine sunuyor. Devamı içi TIKLAYINIZ..

Yaptığımız İşler

Enson verdiğimiz hizmetlerden bazıları

İZMİR VİDEO WALL KİRALAMA

İZMİR TV KİRALAMA

DOKUNMATİK EKRAN KİRALAMA

İZMİR LED EKRAN KİRALAMA

İZMİR IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA

İZMİR SES SİSTEMİ KİRALAMA

İZMİR REJİ KİRLAMA

İZMİR KONFERANS SİSTEMİ KİRALAMA

Firmamız Hakkında

PAN Technical System olarak 1996'dan bu yana 20 Yıllık sektör deneyimini tecrübesini korurken, bugün teknik malzeme/ekipman kiralayan bir Ses, Işık, Görüntü Sistemleri firması olmanın çok ötesindeyiz. Firmamız Pan Technical Systems kuruluş tarihimiz olan 2010 yılından itibaren yapmış olduğumuz hizmetlerle müşteri memnuniyetini kazanmıştır. TÜRKİYE’ nin bir çok ilinde kurum kuruluşlara kadar sesli ve görsel sunum sistemleri üzerine satış, kiralama, bakım, kurulum adına hizmet vermektedir. Pan Technical Systems gerçekleştirdiği proje ve teknoloji destek hizmetleriyle siz ... Devamı İçin Tıklayınız